.

.

New
Бренд Нови ХОП-М3 HOPM3 Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Замена за Hitachi ХОП М3

Бренд Нови ХОП-М3 HOPM3 Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Замена за Hitachi ХОП М3

DEN 1110.72

Стока
Достапно.


Детали

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
ХОП-M3
Материјал Тип:
Пластични
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.1kg
Од Моќ:
24W
Свеж

Избор на клиенти