.

.

New
БЕСПЛАТНИ ПОСТ 4PCS XNP-7026 Флексибилни PCB погоден за Pioner DEH-9450 УБ кабел DEH-9450UB Flex кабел DEH9450UB за е радио за автомобил поправка

БЕСПЛАТНИ ПОСТ 4PCS XNP-7026 Флексибилни PCB погоден за Pioner DEH-9450 УБ кабел DEH-9450UB Flex кабел DEH9450UB за е радио за

DEN 576.00

Стока
Достапно.

БЕСПЛАТНИ ПОСТ 4 PCS XNP-7026 Флексибилни PCB погоден за Pioner DEH-9450 УБ кабел DEH-9450 UB Flex кабел DEH9450 UB за е радио за автомобил поправка

Детали

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Плеер,FM Предавателот
Големина На Дисплеј:
6.5
Резолуција:
800
Име На Модел:
6CD
OSD Language:
Англиски
Од Моќ:
45
Објектот Големина:
18X18X8
Бренд Име:
jupoco извор
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Сместување:
Во Цртичка
Материјал Тип:
Метал
Радио Одговор Пропусен Опсег:
--
Свеж

Избор на клиенти