.

.

New
TBS2600V1 Професионален HD-SDI 265 Х. Х. 264 Видео Енкодер за Live Streaming Поддршка HTTP UTP RTSP RTMP ONVIF Протоколи

TBS2600V1 Професионален HD-SDI 265 Х. Х. 264 Видео Енкодер за Live Streaming Поддршка HTTP UTP RTSP RTMP ONVIF Протоколи

DEN 12959.52

Стока
Достапно.


1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
4) Вие сте должни да им се помогне со царинење ако вашиот пакет пристигна во локалните обичаи.
TBS2600 V1 е професионална H. Што повеќе, тоа е SDI излезот која може да се излез на оригиналните податоци директно.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Таа поддржува MPEG-4 AVC/H.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Карактеристики :
Поддршка директна мрежна конекција без HD фаќање картичка
Главниот поток и секундарната струја може да користат различни мрежни протоколи за пренос
Ниска потрошувачка на Енергија, помалку од 6 W
Во согласност со HTTP/RTSP/RTP/RTMP/UDP/ONVIF протоколи
Поддржува MPEG-4 AVC/H. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 264 формат, аудио ДО формат излез, тоа исто така компатибилна со HTTP, UDP, RTSP, RTMP, ONVIF протоколи. за пратката ако вашиот товар мора да биде предаден на Бразил, преку DHL или Fedex.5 НА
Моќ Дисипација
96 W
Vedio
Резолуција
1920×1080_60i/60 P, 1920×1080_50i, 1280×720_60p, 1280×720_50p и подолу
Кодирање
H.Ви благодариме за разбирањето!
1) 12 месеци.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 264 HD-SDI видео енкодер , кои се опремени со SDI текст и двоен поток RJ45 излез. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TBS2600V1
Бренд Име:
TBS
HD-SDI Видео Енкодер:
Yes
видео влез:
1 x HD-SDI
MPEG-4 AVC:
Поддршка
H. 264/ H. 265 формат:
Поддршка
Аудио ДО Излез:
Поддршка
HTTP, UTP, RTSP, RTMP, ONVIF Протоколи:
Поддршка
Во Живо:
Поддршка
Хотел IPTV Систем:
Поддршка
Живеат поток IPTV:
Поддршка
OS:
LINUX, WINDOWS XP/VISTA/SERVER2003/SERVER2008/WIN7 32 и 64 WIN7
Свеж

Избор на клиенти