.

.

New
Отворен Спортски Половината Торба Пакети Висок Квалитет Маскирна Торба За Трчање, Пешачење Анти-кражба на Мобилен Телефон Џеб Со Слушалка Дупка

Отворен Спортски Половината Торба Пакети Висок Квалитет Маскирна Торба За Трчање, Пешачење Анти-кражба на Мобилен Телефон Џеб

DEN 393.00
DEN 603.84

Стока
Достапно.


Отворен Спортски Половината Торба Пакети Висок Квалитет Маскирна Торба За Трчање, Пешачење Анти-кражба на Мобилен Телефон Џеб Со Слушалка Дупка
Производ параметри :
1. Име : мини џебови
2. Предмет : A13
3. Ткаенини : 800 D водоотпорен Оксфорд
4. Обвивка : 210 D водоотпорен најлон
5. Големина : за 35 * 10 * 6 cm/ 13.78 * 3.94 * 2.36 во (Висина* Ширина *Дебелина)
ГОЛЕМИНА на :
Шенжен Гранка Прифатниот :

Детали

Бренд Име:
HU WAI JIAN ФЕНГ
Апликацијата Позиција:
Половината
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HF00037
Големина:
M
Материјал:
800D Водоотпорен Оксфорд
Свеж

Избор на клиенти