.

.

New
2 ПАРЧИЊА Мини Овлажнител За Тутун Пури Humidor за пури

2 ПАРЧИЊА Мини Овлажнител За Тутун Пури Humidor за пури

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ако
стоката скршени, ние ќе reissue е бесплатно. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.И вие мора да му кажете ни што дефектот е од страна на стоки и ни даде
вашата цел број.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи , ве молиме да дадете
ни пет ѕвезди високи пофалби. Вашиот совет е нашата мотивација !
. Или,
можете да изберете да имате замена.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да
изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашето разбирање. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Пригоден големина, лесно да се носат со вашите пури кога патувате
Даноци и Царински Давачки :
Купувачи се repsonsible за било даноци, давачки и сопствени грешки такси тоа може да биде обвинет од страна на царината. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење
број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе се реши
проблем и ќе ви даде одговор како е можно поскоро. e Packet : 7-12 дена(нормално)
2. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со
сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Материјал:
бронза
Бренд Име:
Schneide
Број На Модел На:
ES-CH-099
боја:
исто како на слика
Употреба:
Пура, Секојдневно општи
Тежина:
28g
Свеж

Избор на клиенти