.

.

New
Топла продажба Преносни Пена Исполнет Пура овлажнител Мини тутун Humidor пластични пура случај цевка алатка кутија џеб пушач gadgets 158mm

Топла продажба Преносни Пена Исполнет Пура овлажнител Мини тутун Humidor пластични пура случај цевка алатка кутија џеб пушач

DEN 181.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик & Цинк легура.
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Детали

Бренд Име:
BORSESMI
Број На Модел На:
ПТ-C226SS
Материјал:
Пластични
Големина:
after folding
Тежина:
16g
Материјал:
Пластични
боја:
Случаен испорака
Packaing:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот пура овлажнител
Свеж

Избор на клиенти