.

.

New
Мултифункционален COHIBA Жолта боја Cedar пура случај humidor со пура одговараат како за машина овлажнител и hygrometer

Мултифункционален COHIBA Жолта боја Cedar пура случај humidor со пура одговараат како за машина овлажнител и hygrometer

DEN 6065.00
DEN 7487.52

Стока
Достапно.


Здраво ,Драги клиенти. Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.
Бренд Име : Нова
Број на модел : ES-CH-058
Материјал : Метал
Материјал : Cedar Сјај Пијано Финиш
Боја : Жолта
Пакет : Црна Кутија Пакет
Употреба : Цигари Дневно општи
Торба надвор Големина : 260mm*220mm*122mm
Внатрешна Големина : 235mm*195mm*80mm
Капацитет : има околу 30 Пури
Тежина : 3kg
Топло потсетување : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме
задоволство е да одговорите.
2. Имаме и други стилови на Производот,доколку имате потреба,можете да
контактирајте со нас или поглед над нашите други производи во нашата продавница.
Пакет содржи : 1 x Пура Humidor
Производот се прикаже :
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!

Детали

Број На Модел На:
ES-CH-058
Бренд Име:
Schneide
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
боја:
Во Жолта Боја (Како На Сликата Покажува)
Употреба:
Пура, Секојдневно општи
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
235mm*195mm*80mm
Пакет:
Црна Кутија Пакет
Тежина:
3KG
Свеж

Избор на клиенти