.

.

New
Жолта Визуелна Прозорец Сјајни Пијано Финиш Дрво Пура Humidor Кабинет Голем Капацитет За Складирање Кутија W/ Заклучување Hygrometer Овлажнител

Жолта Визуелна Прозорец Сјајни Пијано Финиш Дрво Пура Humidor Кабинет Голем Капацитет За Складирање Кутија W/ Заклучување Hygrometer

DEN 11482.00
DEN 14352.00

Стока
Достапно.

Убаво изработка во секој чекор. Двојно проверете ги сите детали пред превозот. Потврдете со што за секој детал пред производство. Висок квалитет и добра цена.
Предности за масовно производство : Судење ,мали цел се прифатливи. Капка превозот е достапен. Со добар квалитет и конкурентна цена. Брзо пред и по-продажба на одговор за сите прашања.
Предност за веледрогерија : Повеќето елементи, кои се прикажани на линија имаме во акции за да се обезбеди брза испорака. Ве молиме да го потврдите адресата се точни кога ќе ги нарачате. Брзо пред и по-продажба на одговор за сите прашања. Испрати слики во текот на производството, да се покаже секој потег. Одличен дизајн тим може да ги исполни вашите OEM наредби.Жолта Визуелна Прозорец Сјајни Пијано Финиш Дрво Пура Humidor Кабинет Голем Капацитет За Складирање Кутија
Опис :
Големина : 375 *245*190mm(L*W*H)
Материјал : Cedar Дрво
Боја : Како на сликата
Капацитет : 100 Пури
Додатоци : Послужавник, Овлажнител, Hygrometer,
Пакет : Shockproof Кутија

За превозот : Брза испорака метод ќе биде избран за вас врз основа на вашите нарачки. Строга контрола на квалитетот во текот на процесот на производство. Бесплатен дар ќе бидат испратени на вашата следна цел е враќање, но ве молиме оставете порака за да се задржи како што е објавено. Ќе го организира превозот за вас, ако тоа е потребно
За Повратни информации : ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуга.

Детали

Број На Модел На:
CH-W37
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
ZZAZMY
Капацитет:
100 Пури
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
правоаголник
Производот:
пура humidor
Големина:
375*245*190mm
Свеж

Избор на клиенти