.

.

New
250W, 220v Домаќинство Автоматско Туш за Перење Притисок на Вода Бустер Пумпа

250W, 220v Домаќинство Автоматско Туш за Перење Притисок на Вода Бустер Пумпа

DEN 3312.00

Стока
Достапно.

Вшмукување лифт до 8 метри
2.
Продажниот тим на нашата топла вода circulator пумпа
топла вода circulator пумпа се една фаза топла вода circulator пумпа, погоден за домашни и индустриски апликации за да се пренесе чисти течности и не-агресивни хемиски fluide. Но, тоа зависи од вашата цел количество.
П7 : Зошто вашиот цена е повисока од некои добавувачи?
A : Ние се инсистира во "Најдобар квалитет, долгорочен соработка", на моторни делови за сите наши пумпи се нови 100% бакарна жица, Спецификација на пумпа за лебл е на ВИСТИНСКИ и РЕАЛНИ ПОДАТОЦИ. Ние нудиме долгорочни по продажба на услуги за топла вода circulator пумпа. Течни температура до +35° степен centigrade
3. Домашни вода
Нашата топла вода circulator пумпа извезуваат во 58 Земји, промените Редоследот го оценувате до 80%
Ние никогаш не продаваме било обновено топла вода circulator пумпа, ние се Alibaba Меѓународната Трговија Осигурување Претпријатието
Со професионални инженери истражување, ние сме првото претпријатие да направи високо-технолошки топла вода circulator пумпа во Провинцијата Жеџијанг. Слободни на одлуки нуди, занает и техничко водство навремено. Резервоар за пополнување
2. Било ОЕМ се добредојдени!
Q4 : Како за MOQ?
A : Обично, тоа е 10 КОМПЈУТЕРИ за секој модел. Ние ќе испрати многу нови стилови секоја недела за да нашите стари клиенти. Индустриски користење
5.
Што повеќе, имаме 100 W и 250 W во акции за овој модел, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас за власт откако ќе го поставите цел, ви благодарам.
На хидраулични карактеристика е со повисок степен на главата и поголем капацитет.

Детали

моќност:
Електричен
Структура:
Multistage Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
PB-C-1.5
Примена:
чиста вода
Гориво:
Електричен
Број На Модел На:
PB-C-1.5
Капацитет ( L/min):
53 топла вода circulator пумпа
Главата (м):
14 топла вода circulator пумпа
Напон (V):
220 топла вода circulator пумпа
Штекер (инчи):
3/4 топла вода circulator пумпа
Моќност (W):
250 топла вода circulator пумпа
Моторни:
100% бакарна жица топла вода circulator пумпа
Свеж

Избор на клиенти