.

.

New
AIYIMA Вода Диспензерот Електрични Отворите Шише Литургија Пумпа за Вода DC12V Транспорт Моторни Право Пумпи

AIYIMA Вода Диспензерот Електрични Отворите Шише Литургија Пумпа за Вода DC12V Транспорт Моторни Право Пумпи

DEN 336.00

Стока
Достапно.


AIYIMA Вода Диспензерот Електрични Отворите Шише Литургија Пумпа за Вода DC12 V
Транспорт На Моторни Право Пумпи
Спецификација :
Електричен котел лево шише пумпа, транспорт мотори, пумпи
Номинална напон : 12 V
Пакетот вклучува :
1pcs DC12 V право пумпи Добредојдовте во мојата продавница :

Детали

Бренд Име:
Aiyima
моќност:
Хидраулични
Структура:
Еден фаза Пумпа
Употреба:
Вода
Притисок:
Низок Притисок
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
AIYIMA-A5F046
Гориво:
пумпа за вода
Примена:
Други
Свеж

Избор на клиенти