.

.

New
DC 12V 80W Висок Притисок Дијафрагмата Пумпа за Вода Брод Караван Морски Моторна Пумпа за Вода за производство на Електрична Пумпа за Вода

DC 12V 80W Висок Притисок Дијафрагмата Пумпа за Вода Брод Караван Морски Моторна Пумпа за Вода за производство на Електрична

DEN 1212.00
DEN 2019.84

Стока
Достапно.


Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
HG0014322
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : Пластични Инженер
Димензии(прибл.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.17"
Моќност : 80 W
Притисок : 90 Kg
Напојување : DC 12 V
Проток : 6 L/min(2 GPM)
Вшмукување на Далечина : 2-3m
Излез : 18mm црево barb
Влезот : 10мм црево barb
Работна Температура : 0°C - 60°C(32°F - 140°F)
Вшмукување Висина : Max.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Број На Модел На:
Висок Притисок Дијафрагмата Пумпа За Вода
Бренд Име:
Mayitr
моќност:
Електричен
Употреба:
Вода
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Висок Притисок
Гориво:
Електричен
Структура:
дијафрагмата пумпа за вода
Теорија:
дијафрагмата пумпа за вода
Свеж

Избор на клиенти