.

.

New
5bar притисок електрични клипот пумпа, четка дијафрагмата DC електрични клипот пумпа

5bar притисок електрични клипот пумпа, четка дијафрагмата DC електрични клипот пумпа

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Бидејќи финалниот време на испорака зависи од различни земја обичаи и слично,ние не може да го контролираат точно време на испорака.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.
За пост воздух пошта, тоа ќе треба долго време.Клучните делови се увезуваат
7.
Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.Висока температура перформанси, добри конзистентност
2.
Па кога ќе изберете пост воздух mail, ве молиме да забележите тоа.DC моторни четка
4.Ви благодариме!
Сите нарачки ќе испрати надвор што е можно поскоро по добиено вашето плаќање.
Ако треба,ние ќе ги прогласи ниска цена и пишуваат како "ПОДАРОК" за да се избегне давачки или даноци.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење
6.Долг животен век, ниска топлина.
електрични клипот пумпа
*Спецификација на електрична клипот пумпа Модел Големина на(mm) Напон (DC/V) Моќност (W) Проток (L/M) во Вакуум (kpa) Притисок(Kpa) Тежина(G)
DH712-5005-5000
43.Не-професионалец не треба да ја размонтираат овој производ.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.
Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Долг животен век на собна температура средина.

Детали

Напон:
12V, 24V
Број На Модел На:
DH712-5005-5000
моќност:
Електричен
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Притисок:
500kpa притисок
Гориво:
DC напојување
Примена:
пумпа за воздух или издувниот воздух
боја:
Сива
основните материјали:
Пластични/PPS/Најлон,Хардвер,Гума
Карактеристично:
DC четка
Сертификат:
ISO9001
Тип:
електрични клипот пумпа
is_customized:
Yes
Големина:
66*85.5*116mm
Свеж

Избор на клиенти