.

.

New
Голема МОЌ Вакуум Петел Пумпа Машки Подобрување на Проширување биде голем човек многу Корисна за мажи бесплатен превозот Пенисот Пумпа

Голема МОЌ Вакуум Петел Пумпа Машки Подобрување на Проширување биде голем човек многу Корисна за мажи бесплатен превозот Пенисот

DEN 618.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.

Транспарентен пумпа цилиндар нека ти го следи резултат EZ push копчето чистка вентил должина&ширина : 18cm x 5.5 cm
Како dose Penis Пумпа работа :
Пенисот Пумпа користи воздух за да се зголеми големината на вашиот пенис. Овој вакуум помага да привлече повеќе крв во пенисот, зајакнување на својата ткиво, што ќе предизвика ерекција. Таа има сијалица и цилиндар поврзани со тенка гума, цевка. Кога сијаличката се пумпа, воздухот е се повлече од цилиндар, создавајќи вакуум. Овој вакуум помага да привлече повеќе крв во пенисот, зајакнување на својата ткиво, што ќе предизвика ерекција.
Голема МОЌ Вакуум Пумпа за Пенис Машки Подобрување на Проширување , да се биде голем човек !!
Опис : Најдобра Продажба и најефикасните 18cm Почетник Вакуум Пенисот едноставен, лесен начин да се добие поголем!
Спецификација : Јасно цилиндар со прецизни мерења. Пакување листа : 1pcs Пенисот Пумпа + гумени прстен
Опис : Најдобра Продажба и најефикасните 18cm Почетник Вакуум Пенисот едноставен, лесен начин да се добие поголем!
Спецификација : Јасно цилиндар со прецизни мерења. На цилиндар е прикачена на подмачкано ракав. Вакуум овозможува проширување на ткивото и резултати во зголемување на пенисот.5 cm
Како dose Penis Пумпа работа :
Пенисот Пумпа користи воздух за да се зголеми големината на вашиот пенис. Пакување листа : 1pcs Пенисот Пумпа + гумени прстен
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.

Детали

Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
360062
Големина:
18*5.5cm
Бренд Име:
morefeel
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Тип:
пумпа
Големина:
18*5.5cm
Објектот:
Пумпи & Enlargers
Свеж

Избор на клиенти