.

.

New
Пластични Т Тип Tee Промена Пат Tee Заеднички Пагоди Заеднички Ќе Се Намали Tee Црево Заеднички Гумена Цевка Tee

Пластични Т Тип Tee Промена Пат Tee Заеднички Пагоди Заеднички Ќе Се Намали Tee Црево Заеднички Гумена Цевка Tee

DEN 168.00
DEN 185.28

Стока
Достапно.


Кога таа е поголема или еднаква на 10ММ, и позитивни и негативни 2 MM може да натпревар, како што се 12 MM, и внатрешен дијаметар 10-14 MM може да се користи. Бидејќи вие само треба да се види внатрешноста дијаметар!
2 : пластични цевки, тешко цевка, е да се види надворешниот дијаметар на цевката колокација, use This е сличен на пневматски делови, не треба да се погледне во внатрешноста како многу. Ха ха, се надевам дека родителите не се купат во ред! Ви благодариме имајте пријатен шопинг!
-|-_-|-.
Број на модел, три начин за намалување на болки
6-4-6
4 значи најмалите надворешниот дијаметар : 4 MM, појавување на внатрешниот дијаметар од 3-5ММ на силиконски цевка
6 значи најмалите надворешниот дијаметар : 6 MM, за појавување на внатрешен дијаметар 5-7 MM на силиконски цевка
8-4 префрлање на главата
Во 10ММ, и позитивни и негативни 1 MM може да натпревар, како што се 8ММ, на располагање во рамките на дијаметар на 7-9 MM силикони цевка. Меѓу нив, 10ММ 14 MM е тесна, лабава, 11 MM 12 MM 13 MM совршен колокација!
Следниве може да кликнете на соодветното слика или текст за да прикажете и да се купи :
Две серии врска : кликнете на сликата за да видите детали
Три - начин, четири - насочно, пет или шест - пат серија врска : кликнете на сликата за да видите детали
: кликнете на сликата за да видите детали
1 : силикони цевки, црева, е да се види внатрешен дијаметар на цевката, со надворешен дијаметар не е важно.

Детали

боја:
10610, 10810, 121012, 141014, 464, 6106, 323, 646, 10410, 868
Големина:
Kaka model
Тежина:
Kaka model
Свеж

Избор на клиенти