.

.

New
1 парче Мембрана Резервни Делови за 5# Пневматски Дијафрагмата Пумпа 5# PTFE

1 парче Мембрана Резервни Делови за 5 Пневматски Дијафрагмата Пумпа 5 PTFE

DEN 230.40

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми.
Тоа само ќе ве 30 секунди.)
За повратни информации
1. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет.
Ви благодарам многу !.
Ако треба да брод од страна на вашиот начин,ве молиме контактирајте со нас.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по уплатата примена . Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка.Ве молиме љубезно укажуваат на декларираната вредност за царинска ако се потврди цел,
ако не ,ние ќе ги прогласи иста со вредноста на нарачката.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост.
За превозот
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета!
2.
Име : 5# Дијафрагми/ Делови за Пумпи
Материјал : PTFE
Погоден за : 5# Пневматски Дијафрагмата Пумпа
Карактеристики : Трајни,отпорност на Корозија
Повеќе производи pls видите wingtai онлајн продавница :
Многу важно !!
1.
За плаќање
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас.

Детали

Број На Модел На:
5#
моќност:
пневматски
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Теорија:
Делови На Еден начин Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
Делови На Еден начин Дијафрагмата Пумпа
Примена:
циклус
Материјал на Дијафрагмата:
PTFE
Функција:
отпорност на корозија
Погоден за:
BML-5
Свеж

Избор на клиенти