.

.

New
1 Парче 10# PTFE Мембрана Резервни Делови за 10# Пневматски Дијафрагмата Пумпа

1 Парче 10 PTFE Мембрана Резервни Делови за 10 Пневматски Дијафрагмата Пумпа

DEN 484.80

Стока
Достапно.

Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета! 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас.1 Парче 10# PTFE Мембрана Резервни Делови за 10# Пневматски Дијафрагмата Пумпа
Име : 10# Дијафрагми/ Делови за Пумпи Материјал : PTFE Дијаметар на Внатрешно Дупка : 8mm Дијаметар од Тефлон Мембрана : 109mm Погоден за : 10# Пневматски Дијафрагмата Пумпа Карактеристики : Трајни,отпорност на Корозија
Повеќе производи pls видите wingtai онлајн продавница :
Пумпа додатоци вискозност тест & миксер, ве Молиме кликнете подолу фото да се купи одделно :
Многу важно !!
1, ве Молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за олеснување на контактот навремено.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост. Ви благодарам многу !
. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по уплатата примена.
За превозот :
1. Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас.

Детали

Број На Модел На:
10#
Притисок:
Висок Притисок
моќност:
пневматски
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Примена:
циклус
Теорија:
Делови На Еден начин Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
Делови На Еден начин Дијафрагмата Пумпа
Материјал на Дијафрагмата:
PTFE
Функција:
отпорност на корозија
Свеж

Избор на клиенти