.

.

New
Вбризгување на Вода Сепаратор за Kobelco SK200-6/E

Вбризгување на Вода Сепаратор за Kobelco SK200-6/E

DEN 960.00

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.

Детали

Големина:
8
Тежина:
1.9
Свеж

Избор на клиенти