.

.

New
Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8856M се вклопува 08-13 За Nissan Непријателските 2.5 L-L4

Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8856M се вклопува 08-13 За Nissan Непријателските 2.5 L-L4

DEN 5274.24

Стока
Достапно.


Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8856 M се вклопува 08-13 Nissan Непријателските 2.5 L-L4
Детали : Состојба : Нов Бренд : За Nissan Модел : 2008-2013 Непријателските 2.5 L-L4 Објект Одделение : Стандард Замена Притисок : 3 Bar Проток : 95 L/h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : 7 A Плови висина (mm) 12±3 190±5 Отпор (Ω) 252±3 38±2 Машина висина (mm) 245±3
Примена : Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Nissan Непријателските 2013 S Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2013 SLS Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2013 SV Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2012 S Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2012 SL Спорт Комунални 4-Вратата од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2012 SV Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Nissan Непријателските 2011 S Krom Спорт Комунални 4-Вратата

Детали

Непријателските-Година:
2008,2011,2010,2013,2009,2012
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
SP4061M, SP4108M, TU321, P76755M, E8856M
Поставување на Возило:
Во резервоарот
Бренд Име:
WAJ
Производителот Дел Број:
E8856M
Nissan Модел:
Непријателските
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Свеж

Избор на клиенти