.

.

New
52mm Гориво Пумпа за Peugeot 405 1.8 1.9 L L 2.0 L за Peugeot 505 2.2 L За 2,8 L Гориво Пумпи 0580463010 0580464020 0580464016 058046301

52mm Гориво Пумпа за Peugeot 405 1.8 1.9 L L 2.0 L за Peugeot 505 2.2 L За 2,8 L Гориво Пумпи 0580463010 0580464020 0580464016

DEN 1398.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

0 L 1993-1997 Peugeot 405 2.0 L 1986-1992 Рено 19 Chamade 4 Cyl.0 GSI 16 V 4 Cyl.0 L 1988-1991 Опел Cavalier 3 2.0 L 1989-1993 Алфа Ромео Spider 4 Cyl. :
Апликацијата се Направи Модел на Моторот Година Алфа Ромео 33 1.5 L 1987-1993 BMW M3 4 Cyl.1 L 1986-1992 "Фолксваген" Vanagon 4 Cyl.5 ОДНОСНО 4 X4 4 Cyl.0 L 1987-1991 "Опел" Омега 2.0 L 1987-1991 Опел Calibra 2.0 L 1988-1991 Peugeot 405 4 Cyl.0 L 1987-1990 "Рено" Espace 2.0 L 1992-1997 Peugeot 405 2.0 L 1989-1994 "Опел" Vectra НА 4 X4 4 Cyl.4 L Турбо 1984-1991 "Рено" Espace 2.0 L 1989-1991 Peugeot 405 1.8 L 1988-1990 Фолксваген Транспортер 4 Cyl.7 L 1991-1993 Седиште Малага 1.0 L 1989-1990 Опел Cavalier 3 2.0 L МИ-16 4 Cyl.7 L 1992-1994 Алфа Ромео 33 1.6 L 1991-1993 "Опел" Омега 3000 6 Cyl.9 L 1987-1992 Peugeot 405 1.7 L 1991-1993 Опел Astra 1.6 L 1986-1994 Citroen Bx 19 GTI 16 V 4 Cyl.8 L 1986-1993 Рено 9 4 Cyl.7 L 1988-1992 "Рено" 21 4 Cyl.8 L 1986-1993 Опел Astra 2.
ѕвезда
e Производ Серија : 52 Серија Модел NO : TB5207 OE БР.8 L 1986-1992 "Опел" Vectra 2.9 L 16 Вентилски 4 Cyl.7 L 1992-1994 Алфа Ромео 75 2.6 L 1987-1993 Citroen Bx 19 I 4 Cyl.9 L 16 1988-1992 Peugeot 405 2.0 L 1982-1994 BMW 318 IC 4 Cyl.3 L 1980-1992 "Опел" Corsa На 1.3 Турбо 4 Cyl.0 L 1988-1991 Опел Нова 1.4 L 1987-1991 Рено 19 4 Cyl.5 L 1986-1993 Седиште Малага 1.3 L 1986-1991 Citroen Bx 16 I 4 Cyl.0 GTE 16 V 4 Cyl.0 L 16 V 4 X4 4 Cyl.6 L 1987-1993 Citroen Bx 19 I 4 X4 4 Cyl.6 L 1985-1990 Јагуар XJS 12 Cyl.0 L 1989-1992 Опел Cavalier 3 2.0 L 1988-1994 "Опел" Омега 3000 24 V 6 Cyl.

Детали

Поставување на Возило:
ПРЕД
405-Година:
1991,1990,1998,1999,1997
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.75KG
Осветленост Дел Број:
0580464038
Објектот Ширина:
52
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TIANBANG
Објектот Должина:
52
Другиот Дел Број:
0580463010 0580464020 0580464016 0580463016 0580464013 0580463999
Peugeot Модел:
405
Објектот Висина:
10
Производителот Дел Број:
TB5207
is_customized:
Yes
0580463010:
0580464020
0580464016 :
0580463016
0580464013:
058046
Пумпа За Гориво:
За Peugeot 405
рака dieselpomp:
масло пумпа за вшмукување
рачна пумпа за гориво трансфер:
масло вшмукување
морски брод јахта:
моторното масло пумпа
масло extractor:
кинескиот ѕид лебди
12v-гориво-transfer-пумпа:
прирачник за гориво пумпа
Свеж

Избор на клиенти