.

.

New
ЗА ФОЛКСВАГЕН Corrado 53I 1.8 јас 16V 89-92 2.0 јас 16V 91-95 5 Бар Во Линија Гориво Пумпа 191906091H 0580254033

ЗА ФОЛКСВАГЕН Corrado 53I 1.8 јас 16V 89-92 2.0 јас 16V 91-95 5 Бар Во Линија Гориво Пумпа 191906091H 0580254033

DEN 881.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

Производителот Дел Број:
191906091H
Објектот Тежина:
EP408
Специјални Функции:
191906091J
Објектот Должина:
191906091J
Објектот Ширина:
191906090
Другиот Дел Број:
0580254012
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Осветленост Дел Број:
191906091J
Објектот Висина:
E8030
Земја/Регион на Производство:
191906091J
Amarok-Година:
2010
Поставување на Возило:
0580254033
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
Свеж

Избор на клиенти