.

.

New
Гориво Пумпа 5UG-13910-01-0 5UG13910010 Одговара За ЈАМАХА Носорог 450 660 UTV YXR450 YXR660

Гориво Пумпа 5UG-13910-01-0 5UG13910010 Одговара За ЈАМАХА Носорог 450 660 UTV YXR450 YXR660

DEN 719.52

Стока
Достапно.

Гориво Пумпа За ЈАМАХА Носорог 450 660 UTV YXR450 YXR660 5 UG-13910-01-0 5 UG13910010 Една Година Гаранција Карактеристики
Fitment : ОЕМ Дел # : 5 UG-13910-01-00 Јамаха НОСОРОГ 450 2008-2009 Јамаха НОСОРОГ 450 ЛОВЕЦ 2008-2009 Јамаха НОСОРОГ 450 специјално ИЗДАНИЕ 2008 Јамаха НОСОРОГ 660 од 2004 до 2007 година(Diameter1/4") Влезот и Излезот Дијаметар : 1/4" Спецификација : Вакуум тип 1/4" Гориво линија Тоа Не е компатибилен со Поголемо од 10% етанол за гориво

Детали

Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
No
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
5UG-13910-01-00
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.6
Алфа Ромео Модел:
147
Бренд Име:
JDMSPEED
Осветленост Дел Број:
АТВ, UTV
147-Година:
2002 година
Производителот Дел Број:
5UG-13910-01-00
Објектот Ширина:
10
Објектот Висина:
5
Свеж

Избор на клиенти