.

.

New
2018 топла продажба Нова пролет batwing sleeve o-вратот pullover шупливи од цврсти жените памук модални плетени џемпер тенок MX002

2018 топла продажба Нова пролет batwing sleeve o-вратот pullover шупливи од цврсти жените памук модални плетени џемпер тенок

DEN 2256.00

Стока
Достапно.


2018 топла продажба Нова пролет batwing sleeve o-вратот pullover шупливи од цврсти жените памук модални плетени џемпер тенок

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Maitrces
Материјал Состав:
30-50
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Материјал:
Модални,Памук
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
MX002
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Свеж

Избор на клиенти