.

.

New
Пролет виткање џемпер женски хеџинг лабава кашмир џемпер половина висока јака дното краток став волна џемпер солидна боја

Пролет виткање џемпер женски хеџинг лабава кашмир џемпер половина висока јака дното краток став волна џемпер солидна боја

DEN 2130.00
DEN 4176.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
zhaosi060
Материјал:
Rayon,Кашмир,Волна
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
HLICYUM
Материјал Состав:
Cashmere волна rayon
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Ruched
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Краток
боја:
пинк црно бела беж Жолта камила црвено темно кафена и зелена
Свеж

Избор на клиенти