.

.

New
2018 Есен Зима Жените Џемпер V Деколте, Чипка Плетени Pullover Женски Секојдневен Трикотажа Долг Ракав Повлече Femme ZY09

2018 Есен Зима Жените Џемпер V Деколте, Чипка Плетени Pullover Женски Секојдневен Трикотажа Долг Ракав Повлече Femme ZY09

DEN 412.00
DEN 749.76

Стока
Достапно.

Цел Value >$5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail. СМ биста должина на ракав рамо половината хип S 92 53 50 M 94 54 51 L 96 55 52
Превозот Политика 1.Ако не сте толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас на прво пред да замине ни негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас. Не се избере фустан и врз основа на лични носи преференции или навики. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите 2. Answer : ___________________________ Note : 1. Големината на табелата го покажува надвор параметри на овој фустан ве Молиме овозможи 2-3cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60days. Ве молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот фустан. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга не е завршена.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
ALYBVGVHV
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
ZY09
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти