.

.

New
волна мешавина извртени поврзана жените мода везови pullover џемпер половина висока јака бела 3colors еден&над големина

волна мешавина извртени поврзана жените мода везови pullover џемпер половина висока јака бела 3colors еден&над големина

DEN 4800.00

Стока
Достапно.


волна извртени сплетам
волна 50%, најлон 50%
полу-висока јака /H-директно
исклучителна везови
многу мека удобно
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017
висок квалитет направени во С. хаи,Кина
еден&над големина
должина 61cm , биста 96cm , ракав 67cm ( пад рамо)
плочка се мери со рака, еластична сплетам, -/+2cm pls се разбере
(разни мерка начин може да има разлика)
не бренд значење ознака

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Материјал:
Polyamide,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Материјал Состав:
50% волна 50%најлон
Број На Модел На:
OZA17CX134
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Флорални
Техника:
Компјутер Плетени
Комбинација:
еден дел не се вклучуваат било какви други додатоци
Свеж

Избор на клиенти