.

.

New
Породилно фустани Зима Џемпери Бремени жени turtlenecks Направи unlined горна облека топло одат надвор

Породилно фустани Зима Џемпери Бремени жени turtlenecks Направи unlined горна облека топло одат надвор

DEN 1094.40

Стока
Достапно.


Детали

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Бренд Име:
miscirocco
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Акрилик,Памук
Јака:
Turtleneck
Тип На Објект:
Pullovers
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Други
Техника:
Компјутер Плетени
боја:
Кајсија црно бела сива Каки
Големина:
Mean code
Јака:
A
џемпер:
Рутински
Шема:
Чистота
Свеж

Избор на клиенти