.

.

New
трговија на големо голема памук топол џемпер 2017 есен и пролет дното џемпер Европската нога ја погоди боја Тенок џемпер w1335

трговија на големо голема памук топол џемпер 2017 есен и пролет дното џемпер Европската нога ја погоди боја Тенок џемпер w1335

DEN 1148.00
DEN 1471.20

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm M 56 56 / 72-94 L 58 57 / 76-98 XL 60 58 / 80-102 фустан големина е малку Мал .
4, Ние ќе го следат секој песна Број.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Враќање& Размена на настава. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
. Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаете
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА
Choises онлајн продавница се направи и врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. И ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст за вашата следна цел.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Модални,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Памук Модални
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
w1335
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти