.

.

New
2017 Кашмир шарени мажите pullover oodji џемпери masculino машки секојдневен џемпер божиќ трикотажа плус големина Памук Маица

2017 Кашмир шарени мажите pullover oodji џемпери masculino машки секојдневен џемпер божиќ трикотажа плус големина Памук Маица

DEN 653.00
DEN 1070.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Техника:
Станот Плетени
Стил:
Паметни Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
2857
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Бренд Име:
xiangyihui
Дебелина:
Руно
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL
Материјал:
Памук
Се прилагодат на сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Земја на потекло:
Кина Пекинг
Моделирање clotring:
Тенок
Свеж

Избор на клиенти