.

.

New
WM005 Есен 2017 гроздобер лабава дебели плетени резервоарот фустан со висок цепнатинки џемпер облека на жените

WM005 Есен 2017 гроздобер лабава дебели плетени резервоарот фустан со висок цепнатинки џемпер облека на жените

DEN 3154.00
DEN 3504.00

Стока
Достапно.


WM005 Пролет 2017 гроздобер лабава дебели плетени резервоарот фустан со висок цепнатинки џемпер облека на жените
Производ Информации :
100% Сосема Нов.
Ткаенини :
Бои : Темно Сива боја.
Големина : С .
Големина F(CM) Напред/Назад должина 110/116 Биста 110
Модел : 166 CM/50 KG, за вашиот референца.
Answer : ___________________________ Note : 1. Сите слики се прикажани во нашата продавница се реални , но објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 2. Таму може да се 1-5cm разлики поради прирачник за мерење. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . 5. Ве молиме да оставите позитивен фидбек ако ви се допаѓа објект. Ако треба да се вратите, pls контакт во рок од 48 часа откако ќе го потпише пакет. 6. Прифаќаме само предмети во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, и неоштетени со оригинални тагови и пакети. 7. Сите се враќа мора да бидат испратени во рок од 3 дена од пратката се примени. 8. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место на цел само ако вие се согласувате со сите услови. Многу благодарам! Додека има живот, има и надеж.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
WM005
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти