.

.

New
Нови Пристигнување Мода Плетени Жените Џемпер Есен Класична Бела Боја Неформални Девојка Pullovers со Црна Линија

Нови Пристигнување Мода Плетени Жените Џемпер Есен Класична Бела Боја Неформални Девојка Pullovers со Црна Линија

DEN 653.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


*И ДВЕТЕ стандарди и Забрзани превозот во повеќето земји се trackable ;
* Бидејќи испорака динамика се разликуваат во зависност од дестинацијата, повеќе точна проценка ќе бидат обезбедени во текот на исходот.
Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS (Треба доплата).
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.39 инчен;1 инч = 2.
Стандард на превозот обично трае околу 7-25 бизнис дена до вашата дестинација.
Стандард на Превозот : Ali Express Стандард Превозот за бесплатен превозот (повеќето земји) или epacket . ние би можеле да се надополни на превозот метод од стандардните превозот до забрзана испорака за слободни според објектот количество на вашата нарачка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.54 см;1 кг = 2. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. ("Бизнис денови" значи понеделник-петок, со исклучок на празници.
Препорачана превозот трае околу 5-15 дена до вашата дестинација.
Услуга На Клиентите
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со trademanager или на мејл ако имате било какви проблеми. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Се Враќа & Замена
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат на вашиот точка(а) од денот примени.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Станот Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Моден
Материјал:
Rayon,Најлон
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Тенка
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Rayon
Број На Модел На:
sha004
Големина:
една големина
Сезоната:
Есен
Свеж

Избор на клиенти