.

.

New
Autumn Зимски Џемпер Двојно Џеб Солидна Џемпер Облека O-Џемпер лабава Секојдневен Џемперот со Долги Ракави Pullovers H24

Autumn Зимски Џемпер Двојно Џеб Солидна Џемпер Облека O-Џемпер лабава Секојдневен Џемперот со Долги Ракави Pullovers H24

DEN 1415.00
DEN 2720.64

Стока
Достапно.


Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена. Ако сакате да примите објект порано,можете да изберете Изразуваат(како на пример, EMS,DHL,Fedex и така натаму)кога ќе го поставите цел,но на товарни тарифи ќе се плаќаат од ваша страна , се надевам дека ќе можат да го разберат.Потоа, ако имате било какви сугестии на нашите производи pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да се подобри тоа, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,па ако има и други барања,ве молиме испратете ни порака за да ги споделите со нас пред да се брод надвор, во спротивно било увозни давачки или такси се ваша одговорност.Светот Превозот.40 инчен
Големина
Должина
Биста
Рамо
Висина
Тежина
М
76
42-44
34-36
155-160
47kg-55kg
L
77
44-46
36-38
160-165
55kg-60kg
XL
78
46-48
38-40
165-170
60kg-65kg
XXL
79
48-50
40-42
170-175
67kg-72kg
Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,
Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
2016 Есен Жените облека Pullovers Џемпер H24
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Волна
Декорација:
Џебови
Материјал:
Памук,Микрофибер,Волна
Свеж

Избор на клиенти