.

.

New
Се повлече Hiver Femme 2018 Есен Зима Плетени Џемпери и Pullovers за Жените V Деколте, Долг Ракав Цврст Трикотажа Chandail Femme

Се повлече Hiver Femme 2018 Есен Зима Плетени Џемпери и Pullovers за Жените V Деколте, Долг Ракав Цврст Трикотажа Chandail Femme

DEN 470.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Се повлече Hiver Femme 2017 Есен Зима Плетени Џемпери и Pullovers за Жените V Деколте, Долг Ракав Цврст Трикотажа Chandail Femme
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
HappDreeSo
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
1608688
Материјал Состав:
Viscose+Полиестер
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти