.

.

New
Fdfklak Топла Продажба Бремени Жени Џемпер Породилно-Облека Зима Turtleneck Женски Џемпер Лабава Облека За Бремени Жени F67

Fdfklak Топла Продажба Бремени Жени Џемпер Породилно-Облека Зима Turtleneck Женски Џемпер Лабава Облека За Бремени Жени F67

DEN 1244.00
DEN 2439.84

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. но, ние не се плати за врати товар. Превозот Време : Usually15-35 дена по воздушен mail . Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот методи, не треба да плаќаат за дополнителен товар. Повеќе Служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : 1, Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда коментар, ние ќе биде многу благодарен 2, Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да даваат лоши коментари, ние ќе ви даде задоволни решение.

Детали

Породилно Големина:
M
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Полна Боја
Техника:
Станот Плетени
Јака:
Turtleneck
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
12345
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Fdfklak
боја:
црна,розова,Вино црвено
Големина:
M
Свеж

Избор на клиенти