.

.

New
Luoyimeng Faux Крзно Џемпер За Жените Врвот Pullovers Џемпер Долги ракави Џемпери Бисер Монистра Turtleneck се Повлече Секојдневен bts Pullovers

Luoyimeng Faux Крзно Џемпер За Жените Врвот Pullovers Џемпер Долги ракави Џемпери Бисер Монистра Turtleneck се Повлече Секојдневен

DEN 1142.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.
Luoyimeng Faux Крзно Џемпер За Жените Врвот Pullovers Џемпер Долги ракави Џемпери Бисер Монистра Turtleneck се Повлече Секојдневен bts Pullovers
Големина на : слободен големина
ткаенини : зајакот крзно
Должина : 78cm рамо 45см ракави 52cm биста 120-130cm
100% Реално Фото
Плаќање :
1.
Превозот И Предавање :
1, Сите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле. Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Благодарам многу !
.
Политика За Наплата :
1, ако било прашањето за квалитетот на нашата paroduct или било прашање во врска со превозот, pls контакт со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа се очекува одмор или викенд.
2, Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.
3, Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности. можете да користете кредитна картичка, банкарска картичка и така натаму, детали, ве молиме видете "помогне" на почетната страница од пребарувачот
2. и ние им даде на вашиот задоволни одговор.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
џемпер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
зајакот крзно
Јака:
Turtleneck
Бренд Име:
LUOYIMENG
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Appliques
Техника:
Компјутер Плетени
ткаенина име:
Други
Содржината на главната ткаенина состав:
100%
Стил:
поставете ја главата
Шема:
Полна Боја
Дебелина:
задебелување
Sleeve:
Долг Ракав
Боја:
Бела, сива, црна, розова, Карамел
Големина:
F - Production
Свеж

Избор на клиенти