.

.

New
2017 Есен Трикотажа корејски Жени Џемпери и Pullovers Џерси Mujer О-Вратот Половина Ракав Цврст Плетени Џемпер Maglioni Дона

2017 Есен Трикотажа корејски Жени Џемпери и Pullovers Џерси Mujer О-Вратот Половина Ракав Цврст Плетени Џемпер Maglioni Дона

DEN 602.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Нашата Продавница
2017 Есен Трикотажа корејски Жени Џемпери и Pullovers Џерси Mujer О-Вратот Половина Ракав Цврст Плетени Џемпер Maglioni Дона Промоција
Answer : ___________________________ Note :
1-2cm прирачник за мерење на толеранција е неизбежна
Сликите се на физички производ. Сепак, вистинската боја можеби различни од кои на мониторот.
Жените Pullovers Големина На Табелата
Големина
Должина(cm)
Биста(cm)
Ракав(cm)
Соодветна Тежина(килограми)
S
52
29
28
40-45
М
54
31
29
46-55
L
56
33
30
56-65

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
памук полиестер
Бренд Име:
HELELYN
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Pullover
Техника:
Компјутер Плетени
Сезоната:
Есен
Свеж

Избор на клиенти