.

.

New
Poncho Специјална Понуда Дебели Вистински Целосна Pullovers Жените Pullover На 2017 Зимски Џемпер Топло Лабава Солидна Пресврт Turtleneck Хеџинг

Poncho Специјална Понуда Дебели Вистински Целосна Pullovers Жените Pullover На 2017 Зимски Џемпер Топло Лабава Солидна Пресврт

DEN 1733.00
DEN 2222.40

Стока
Достапно.


големина Сите код рамо широчината Ракав должина градите мерење должина Неограничен број 36 (избрише рамо ракав) 146 42 Овој нов производ
МАТЕРИЈАЛ/ ткаенина и Волнени предиво
БОЈА/ color M : бела Каки сива

Детали

Големина:
One Size
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PAFUTIN
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Turtleneck
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Spandex,Памук
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Пол:
Жените
Дебелина:
задебелување
Стил:
поставете ја главата
Должина:
Општиот Став
Sleeve:
Долг Ракав
Шема:
Чиста Боја
Функционалност:
Топло топло
На ткаенина:
Памук
Боја Класификација:
Каки сива боја бела
Големина:
Сите кодот
Свеж

Избор на клиенти