.

.

New
Жените beading кашмир џемпер нов дизајн есен & зима женски o-џемпер плус големина на мајка лабава волна џемпер pullover

Жените beading кашмир џемпер нов дизајн есен & зима женски o-џемпер плус големина на мајка лабава волна џемпер pullover

DEN 909.60

Стока
Достапно.


1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lb-фунти; kg-килограм)
Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (1-3 СМ грешка)
Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав Тежина
L 94 37 59 55 50-55kg
XL 98 38 60 56 55-60kg
2 XL 102 39 61 57 60-63kg
3 XL 106 40 62 58 65-68kg
4 XL 110 41 63 59 70-75kg
(Драг пријател, ако може да не знаат која големина што можат да носат, ве молиме контактирајте со нас!)

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
NISIHU
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Памук,Волна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Декорација:
Beading
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
GD39
Материјал Состав:
волна и акрил
Свеж

Избор на клиенти