.

.

New
Нов стил на мажите носат, долги ракави мажите плетени џемпер, V шарени џемпер

Нов стил на мажите носат, долги ракави мажите плетени џемпер, V шарени џемпер

DEN 768.00

Стока
Достапно.


,

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти