.

.

New
Бесплатни shippin топла продажба специјална понуда 2014 ново шоу волна џемпер поврзана модели секунди убие о-вратот промоција пристигнување ограничен

Бесплатни shippin топла продажба специјална понуда 2014 ново шоу волна џемпер поврзана модели секунди убие о-вратот промоција

DEN 570.72

Стока
Достапно.


Големина на : (cm)
Сите кодот
Рамо ширина 50 биста 104-110-51 долг ракав должина 110
(бидејќи секој е мерење метод е различен, дозволете 1-3 см грешка постои
Умот девојка ве молиме detour!0.7264 ти многу!)
Некои наредби без марка, умот ве молиме размислете два пати пред да го купат!

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
До 2015
Стил:
поставете ја главата
Долго:
Конвенционалните
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Јака:
Ниска круг јака
Поп елементи/процес:
Шупливи Надвор
компонента содржина:
(вклучувајќи 51%) до 51% (со исклучок)
Боја Класификација:
Виолетова, зелена,
Големина:
Сите кодот
Волна:
Стандард Волна
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти