.

.

New
BACHASH 2017 Нова Мода Жените Pullover Џемпер Дама V деколте, Полн Ракав Кашмир Волна, Плетени Солидна Боја Носат Лабава Големина Тенок

BACHASH 2017 Нова Мода Жените Pullover Џемпер Дама V деколте, Полн Ракав Кашмир Волна, Плетени Солидна Боја Носат Лабава Големина

DEN 455.00
DEN 478.56

Стока
Достапно.


откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења
за да се утврди која големина ти треба да ги купите. 1 Големина на Табелата, големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(см) Тело Должина(cm) Должина на Ракав(cm) Бесплатно 35 70-98 56 56
*Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и производителот.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
памук, волна
Бренд Име:
BACHASH
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
C22-8218
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти