.

.

New
2018 Топла Продажба Модни Сива Долг Ракав Чипка Секојдневен Поврзана Џемпер Најновите Жените Џемпери TT034

2018 Топла Продажба Модни Сива Долг Ракав Чипка Секојдневен Поврзана Џемпер Најновите Жените Џемпери TT034

DEN 756.00
DEN 889.92

Стока
Достапно.


2018 Топла Продажба Модни Сива Долг Ракав Чипка Секојдневен Поврзана Џемпер Најновите Жените Џемпери TT034

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
TT034
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Cashmere
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти