.

.

New
Принцезата слатка лолита џемпер BOBON21 мека amo розова 3D мали цвеќиња пресврт дебел џемпер Есен и зима и топло, долго тип T0895

Принцезата слатка лолита џемпер BOBON21 мека amo розова 3D мали цвеќиња пресврт дебел џемпер Есен и зима и топло, долго тип T0895

DEN 2880.00
DEN 3200.64

Стока
Достапно.

Повратни информации е многу важна за нас. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
Политика На Враќање
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка . Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Техника:
Хеклани
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Цвеќиња
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Ацетат,Памук
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Стил:
Симпатична
боја:
Пинк
Големина:
L, Free
Свеж

Избор на клиенти