.

.

New
2018 Пролет Нови Пристигнување Женски Тенок Кашмир Џемпер Двојно V деколте, Пред и По Овча Волна, Плетени Основните Кошула, Џемпер

2018 Пролет Нови Пристигнување Женски Тенок Кашмир Џемпер Двојно V деколте, Пред и По Овча Волна, Плетени Основните Кошула, Џемпер

DEN 1920.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[custom]-[7490]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Материјал Опис
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Телесна Тежина(kg) S - - 84 57 57 40 - 45 М - - 88 58 58 45 - 50 L - - 92 59 59 50 - 55 XL - - 96 60 60 55 - 60 XXL - - 100 61 61 60 - 65
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав Телесна Тежина(lb) S - - 33.1 22.4 22.4 88.0 - 99.0 М - - 34.6 22.8 22.8 99.0 - 110.0 L - - 36.2 23.2 23.2 110.0 - 121.0 XL - - 37.8 23.6 23.6 121.0 - 132.0 XXL - - 39.4 24.0 24.0 132.0 - 143.0
[xlmodel]-[custom]-[7505]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Нашиот пазар

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
cashmere волна
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Волна
Бренд Име:
WANWANAPRCOT
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
wx3
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти