.

.

New
OHRYIYIE Есен Зима Turtleneck Џемпер Жените 2018 Новиот Дизајн на Зелена Густа Tricot Жените Џемпер И Pullover Женски Скокач Блузи

OHRYIYIE Есен Зима Turtleneck Џемпер Жените 2018 Новиот Дизајн на Зелена Густа Tricot Жените Џемпер И Pullover Женски Скокач

DEN 675.00
DEN 1089.60

Стока
Достапно.

Време на испорака околу 15-45 дена (дена).ви благодариме.54 см) забелешка : таму ќе биде 1-3cm поголеми или помали
Совети : Почитувани Купувачи,ве молиме да се споредат детали големина со твое пред да ја купите
Есен, Зима-Флеш Продажба На Врвот На Продажба
nter-Fl Продажба
Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на aliexpress.Ве молиме контактирајте со нас frist ако сакате да се купи. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Така можете да оставите порака да ни кажете колку сакате прогласи.Ние ќе брод вашата пакет во 2 дена,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефон numer е десно. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Производите се продаваат во другите продавници со истиот дизајни или фотографии се не од нас. Како да се биде Vip Корисниците? Ако сте по втор пат да ги купуваат нашите производи, и да ни даде добра повратна информација, ве молиме да се соберат нашата продавница, ќе стане OHRYIYIE бренд продавница живот VIP корисниците. имаме сопствени посебни линии за производство, сите производи се продаваат се ексклузивни и висок квалитет.
ПОШТЕНСКИ : Ние обезбедуваме бесплатно изразат испорака за повеќето земјата. Трговија на големо, ние ќе обезбедиме дополнителни попусти за продажба на големо клиенти, ве молиме контактирајте со нас за прв пат.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHRYIYIE
Број На Модел На:
Sweater118
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
боја :
Каки/Црна/Сива/Зелена/Бела/Виолетова
Клучни зборови:
жените зима џемпери и pullovers се повлече femme
Сезоната:
Пролет, есен зима
Свеж

Избор на клиенти