.

.

New
Нови ,Вино црвено / Зелена / Кафе Боја Џемпер вест солидна боја JK симпатична cosplay pullover Девојка училиште вест

Нови ,Вино црвено / Зелена / Кафе Боја Џемпер вест солидна боја JK симпатична cosplay pullover Девојка училиште вест

DEN 816.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.

(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Наплата Сите стоки се проверуваат пред пратката, ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : - големината(S/M/L) на секоја земја се различни, ве молиме проверете јасно на производот страница или контактирајте со нас. Па ве молиме да се свесни дека кога ќе го добиете производот , може да има мала разлика во боја Изразат испорака Можете да изберете EMS / DHL , Кога DHL превозот цена е поскапо од EMS, но DHL брзина е повеќе забрзан од EMS, ние можеби изберете курирската служба DHL. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. -Ние може да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Нови ,Вино црвено / Зелена / Кафе Боја Џемпер вест солидна боја JK симпатична cosplay pullover Девојка училиште вест
Димензии : cm
Големина XS , Биста 80 , Должина 55
Големина S , Биста 85 , Должина 58
Големина M , Биста 90 , Должина 61
Големина L , Биста 95 , Должина 64
Големина XL , Биста 100 , Должина 67
Големина XXL , Биста 105 , Должина 70
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува поради различни monitor settings, резолуција и функции на вашиот монитор.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
bigdajutu
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти