.

.

New
Дебела Дел Жените Џемпер 2017 Есен Зима Нови Долго Став Хеџ Висока Јака Печатење Се Задржи Топло Жените Џемпер Ll036

Дебела Дел Жените Џемпер 2017 Есен Зима Нови Долго Став Хеџ Висока Јака Печатење Се Задржи Топло Жените Џемпер Ll036

DEN 1256.00
DEN 2731.20

Стока
Достапно.

Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација. Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака. Испорака Детали за : Предмети ќе биде предаден во рамките на 5-7 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи.
Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Внимание : ве Молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми.
Дебела дел жените џемпер 2017 есен зима нови долго став хеџ висока јака печатење се Задржи топло жените џемпер ll036
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 82 71 51 35 L 86 72 52 36 XL 90 73 53 37 XXL 94 74 54 38 XXXL 98 75 55 39
Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење ве Молиме имајте во предвид кога ќе се мери. Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OYCBTDFW
Број На Модел На:
ll036
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Полиестер
Дебелина:
Дебели
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти