.

.

New
Младите Дами Слатка Срцето Pachwork Солидна О Вратот Долги Ракави Pullovers Плетени Џемпер Со Назад Лак На Врвот

Младите Дами Слатка Срцето Pachwork Солидна О Вратот Долги Ракави Pullovers Плетени Џемпер Со Назад Лак На Врвот

DEN 1311.00
DEN 1680.96

Стока
Достапно.


'

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Стил:
Повик
Техника:
Станот Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
S,M,L,XL
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
LIBIELIY
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти