.

.

New
Нова есен и зима се долги ракави поврзана кошула тенок тенок turtleneck

Нова есен и зима се долги ракави поврзана кошула тенок тенок turtleneck

DEN 902.40

Стока
Достапно.


започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09
крајот

Детали

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал Состав:
Видете табела
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
LFCR14310250
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Appliques
Техника:
Компјутер Плетени
Облека верзија на видот:
Се посветам на моралот
компонента содржина:
71% (вклучувајќи го и) за 80% (вклучувајќи)
Наведени сезона/година:
Зима на 2016 година
Големина:
M, L
Свеж

Избор на клиенти