.

.

New
Принцезата слатка лолита џемпер Bobon21 ексклузивен дизајн симпатична meow ~ вашата мачка износени тенка џемпер T1334 шупливи

Принцезата слатка лолита џемпер Bobon21 ексклузивен дизајн симпатична meow ~ вашата мачка износени тенка џемпер T1334 шупливи

DEN 2156.00
DEN 2395.20

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.com/extend_shipment_date.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.
Повратни информации
1. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Spandex,Ацетат
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук
Свеж

Избор на клиенти