.

.

New
Есен и зима поврзана Маскирани Тенок жените се во долга круг на собираат со долги ракави тенка став буквар џемпер јакна

Есен и зима поврзана Маскирани Тенок жените се во долга круг на собираат со долги ракави тенка став буквар џемпер јакна

DEN 984.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
longqibao
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Волна
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Тенка
Материјал Состав:
Волна
Затворање Тип:
Pullovers
Свеж

Избор на клиенти